Referanslarımız

Referanslarımız Temiz Nakliyat konusunda sizinle çözüm ortağı olmak isteyen onlarca firma bulabilirsiniz, ancak referansları çok fazla olan ve insanların memnun kaldığı, sorunsuz taşıma hizmeti veren nakliyat firması bulmak sizin için biraz mesele olabilir. Sadece parayı birinci önceliği sayan firmalardan istediğiniz hizmeti alamayabilirsiniz.

Referanslarımız
Referanslarımız

Referanslarımız Müşterilerinin memnun olmasını birincil amaç edinen köklü nakliyat firmaları ise hem işinizi sizin istediğiniz şekilde hızlı ve kolay bitirirler hem de sizden yüksek ücretler talep etmezler. Eşyalarınıza değer verirler, bu noktada seçeceğiniz nakliyat firması çok dikkatle seçilmelidir.

Nakliyat firmasında Referansın Önemi

Referanslarımız Nakliye firması gibi bir firmadan habersiz olduğunuzda, nakliyat hizmeti için ilk yapacağınız iş, hemen bir firma bulmaktır. Ama firma ararken referanslara da dikkat etmeniz gerekir. Çok yeni olan firmaların referansları yoktur. Ama eski firmalar, binlerce ev- iş yeri taşımız olmanın verdiği tecrübeye sahiptirler ki; tecrübe satın alınamaz. Yıllar gerektirir.

Referanslarımız Temiz nakliye firması da bu tecrübe ve referanslara sahiptir. Dolayısı ile binlerce mutlu müşteri potansiyeli vardır. Bir noktadan aldığı eşyaları, titizlikle ve planlı programlı olarak taşır, yeni noktaya eksiksiz teslim eder. Bu süreci hızlı yapar ve eşyalarınız kazasız belası yerine ulaşır.

Nakliyat firmasından Beklenenler

En iyi nakliyat firması beklentilerinizi karşılayabilir. Referanslarımız Ofisinizi, evinizi ya da atölyenizi taşımak istediğinizde beklediğiniz şey, zamanında ve eşyalar zarar görmeden taşınma işleminin bitirilmesidir. Gaziosmanpaşa Nakliye firması bunu yıllardır başarı ile gerçekleştiriyor. Belki de yeni yeriniz hazır değildir ve siz eşyaları depolarda saklamak isteyebilirsiniz. Bu süre uzun da olabilir. Bu noktada nakliyat firması seçerken tüm bu özelliklere dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Firma hangi araçlarla taşıma yapmaktadır? Araçlar yeterli donanıma sahip midir? Açık kasalı kamyonlar mı kullanılmaktadır? Yoksa kapalı kasalı araçlarla mı eşyalarınız taşınacaktır? Taşınma maliyeti ne kadardır? Yüksek bir binada bir daireniz varsa ve oradan taşınmak istiyorsanız, asansörlü nakliye araçları gerekecektir. Çalışacağınız firmada bu tür donanımlar var mıdır? Hassas beyaz eşyalar ve mobilyalar hangi hassasiyetle taşınmaktadır? Daha önce bu firma ile çalışanların yorumları nelerdir? Tüm bu kriterler en iyi nakliyat firması tarafından önceden değerlendirilir. Müşterilere gerekli bilgiler verilir.

Piyasada bulunan birçok evden eve taşımacılık hizmeti veren firma, nakliye konusunda en güvenilir firma olmak için çalışmaya devam etmektedir. Referanslarımız Bunun yanı sıra ortaya çıkan rekabet, her geçen gün firmaların kendilerini geliştirmelerine, hizmet kalitelerini artırmalarına da etkili olmaktadır. Profesyonel firmalar müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir anlayış ile müşterileriyle aralarında güven bağı kurmayı önemsemektedir. Ancak nakliye sektörü içerisinde sadece profesyonel taşımacılık hizmeti veren firmalar bulunmamaktadır. Bunların arasında amatör olarak evden eve nakliye hizmeti verdiğini iddia eden firmalar da bulunmaktadır. Bunların saldığı kötü nam, olumsuz deneyimler, birçok nakliye firmasını zan altında bırakmaktadır.

Referanslarımız Taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi, süreç içinde hiçbir aksaklığın yaşanmaması için nakliye firması seçmek çok önemlidir. Taşınma konusunda daha önce deneyimi olmayan kişiler genellikle seçim yaparken dikkatli davranmamaktadır. Çoğu kişi hem ofis hem ev taşımacılığında firmalar ile görüştüğünde kendisine sunulan fiyat teklifine göre nakliye firması seçimi yapmaktadır. Fakat bu tutum son derece yanlış ve taşınmada istenmeyen sorunlara yol açabilmektedir.

En İyi Nakliye Firmaları

Taşınmayı düşünen kişilerin nakliye firması arayışlarında amaçları kendi bütçelerine en uygun fiyatı veren, en güvenilir ve işinde en iyi nakliye firması ile çalışmaktır. Fakat fiyata göre firmayı değerlendirmek doğru olmamaktadır. Kişiler, özellikle ilk taşınma deneyimlerinde bir nakliye firması nasıl seçilir sorusunu çok sık sormaktadır. Buna en doğru yanıtı, o firma ile daha öncesinde çalışan kişiler vermektedir.

İnternetin yaygın olmadığı veya internet kullanmayan kişiler, çevrelerinden tavsiye ile firma seçmektedir. Güvendiğiniz tanıdıklarınızın memnun kaldığı firmalardan sizler de genellikle memnun kalırsınız. Bu gibi bir şansınız yoksa internette hemen referanslı nakliye firmaları konusunda araştırma yapabilir, Referanslarımız sizin olduğunuz bölgede sizlerin bütçesine hitap eden en güvenilir referansı veren firma ile anlaşma yapabilirsiniz. Referanslarımız Bu durumda bütçenizin bir parça üstüne çıkmanız gerekse bile, taşınma sonrasındaki tadilat masraflarından, eşyalarınızın hasar görmesinden ve gerginliğin yaşanmasından kurtulmuş olacağınız için kazançlı sayılırsınız. Referanslarımız

Online sitelerde taşınma deneyimlerini anlatan, anlaşmayı düşündüğünüz firma hakkında yorum yapan eski müşterilerine ulaşmak artık bir tık kadar uzağınızda…

Uzay MutfakOrkun İnşaatHazal Otomotiv
Göktuğ Reklam Atölye TaşımasıEreğli Erdemir Çelik FabrikasıÖzaydın Öğrenci Yurtları
Oğuzlar Eğitim MerkeziCaner TekstilYurtbay Seramik
Selim ÇantacılıkBelen Düğün SalonuEryiğit Bilişim Hizmetleri
Efe Tekstil A.Ş.İstanbul Çimento A.Ş.Madlen İlaç Ecza Kimya Sanayi. Ltd. Şti.
Karadeniz Denizcilik A.Ş.İnegöl Mobilya A.Ş.Polatlar Giyim Ltd. Şti.
Varol KuruyemişçilikAdil Menkul Değerler A.Ş.Namlı Maden A.Ş.
Keskin Turizm Ltd. Şti.Göker Panjur SistemleriEkici Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti.
Raks Yapı Malzemeleri A.Ş.Aks Soğutma SistemleriEreğli Mey Dünyası
Spital Sağlık ve Yaşam Dergisiİstanbul ÜniversitesiKinn Alışveriş Ve Magazin Dergisi
Ray Sigortaİstanbul Gömlek A.ŞCoşkun İnşaat
Arm BilişimKaraca EmlakÇevikler Matbaacılık
Orse SaatRakensour Group Ltd.Şti.En-Sar Uydu Sistemleri
Sarde Tekstil A.Ş.Evyap Emlak PazarlamaAk Enerji Elektrik Üretim A.Ş.
3K İnşaat A.Ş.Temizsoy Turizm Otobüs İşletmesiReal Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Teknotaş Nakliye HizmetleriÖztaş Renault ServisiŞahin Reklam Tic. ve San. Ltd. Şti.
Termopet Lojistik HizmetleriTermopet Petrol Ürünleri Tic. Ltd. Şti.Partner Reklam Hizmetleri
Portakallar Çocuk EviSportes Spor Tesisleri San.Euroform Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
Bilge Oto ElektrikAxa Oyak, Aksa Sigorta AcenteliğiDuyar İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.
Fintraco Construction Co. Inc.A. Hayati Ezibay Serbest MuhasebeciÖz Kartal Sürücü Kursu
ACTAVİCE & ALLERGAN A.Ş.
CEVA LOJİSTİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
AKSA KAZANCI HOLDİNG A.Ş.
T.O.B.B. Dış Ekonomiler Bakanlığı
GENERİCA İLAÇ TİC. A.Ş.
DOĞUŞ OTOMOTİV A.Ş.
TEKFEN İMALAT VE MUHENDİSLİK A.Ş.
PİRELLİ GENEL MÜDÜRLÜK A.Ş.
TEKFEN İNŞAAT VE TESİSAT A.Ş.
VOLVO Genel Müdürlüğü A.Ş.
SMC PNÖMATİK. SAN. TİC. A.Ş.
FERROLİ Isıtma & Yalıtım Sis. A.Ş.
AVANSAS A.Ş.
AİRTİES KABLOSUZ İNTERNET A.Ş.
PLATO Finans & Danışmanlık A.Ş.
MEDİA MARK A.Ş.
OPET PETROLCÜLÜK A.Ş.
ZARA Genel Müdürlüğü A.Ş.
COSCO CONTAİNER LİNE A.Ş.
B.BRAUN MEDİKAL A.Ş.
FMC BİOPOLYMER KİMYAEVİ ÜRÜLERİ
CHİNE SHİPPİNG LOGİSTİCS
ŞİŞLİ BELEDİYESİ
SAFİ HOLDİNG A.Ş.
SMİTH & NEPHEW Tıbbı Cihazlar A.Ş.
SUMİMOTO CORPARATİON
LİNOVA Medya Dijital Teknolojileri
EGE SİGORTA A.Ş.
TEKNONET İLETİŞİM A.Ş.
EA İNŞAAT YATIR. GAYR. A.Ş.
DİASA GENEL MÜDÜR.  A.Ş.
TEKFEN ENGİNEER A.Ş.
ÇUKUROVA Holding HOBİM Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.
SRSCO OTOMOTİV AŞ.
SOYTAŞ HOLDİNG A.Ş.
MSC – MEDLOG Lojistik
CAVO OTOMOTİV A.Ş.
NEFT Petrolcülük A.Ş.
MEKANİST.NET
FMC BİOPOLYMER KİMYAEVİ ÜRÜLERİ
WEBASTO Isıtım Sistemleri
GS ENGİNEER İNŞAAT
05367485687