İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat yılların verdiği tecrübe ve öz güven ile Uygun fiyat garantili taşıma ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. İzmir evden eve nakliyat firması, ilden ile uzman ve güvenilir kadrosu ile asansörlü nakliyat marangozlu sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Uygun fiyat garantili taşıma hizmeti sunan Temiz nakliyeci İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında sizlere layık kaliteli esaslı taşıma hizmeti sunmaktadır Yoğun çalışma temposunun yanı sıra güler yüz ve ilgi esirgemeksizin sizlere memnun olacağınız tarzda hizmet vermekteyiz Yılların bilgi birikimi ve tecrübelerimizle siz değerli dostlarımıza kaliteli taşıma hizmeti sunmaktayız.

İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketi

İzmir Evden Eve Nakliyat arasında önemli bir yer edinen firmamız siz değerli dostlarımıza kaliteyi en modern biçimde sunmaktayız. Ülke genelinde hizmet veren firmamız evinizin taşınması işleminde profesyonel destek sağlamaktadır. Siz dostlarımızdan almış olduğumuz destek sayesinde fiyatlarımızı sürekli sizlere göre düzenlemekteyiz. Sizlere layık çalışmalarımız ve hizmet politikamız ile sizlerin beğeni ve ilgisini kazanmış bulunmaktayız.

İzmir Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma İzmir ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Özellikle kalabalık olan bölgelerde ofisler daha yoğun olarak bulunmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Bu yoğunluk içerisinde ofis eşyalarınızın düzenli ve güvenli bir şekilde taşınması gerekir. Evden Eve Nakliyat Alanında uzman ekiplerimiz aracılığı ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İzmir Evden Eve Nakliyat Ofis taşıma işlemi için yapmanız gereken bizi aramak ve ekspertiz için gün almak olacaktır. Alanında uzman eksperlerimiz ile eşyalarınızın miktarı tespit edilir, kaç eleman ihtiyacı olacağı belirlenir ve ne büyüklükte bir araç ile taşınacağı tespit edilir. Bu bilgiler ışığında sizlere bir fiyat verilir.

Fiyat konusunda anlaşmaya varıldığı zaman Ofis taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. İzmir Evden Eve Nakliyat

Sözleşme yapıldıktan sonra ekibimizin seçkin elemanları ile ofisinizdeki bütün eşyalar düzenlenip belirli bir düzen ile ayrılır. Hiç bir odanın veya masanın eşyaları birbiri ile karıştırılmaz. Bütün bölümler teker teker numaralandırılıp kendi kolilerinde ve kendi bölümlerinde muhafaza edilir.

Bu, uzmanlık gerektiren işlemler bütününü pürüzsüz bir şekilde bitirdikten sonra eşyalarınız tam korumalı araçlarımıza yüklenir. Diğer ofisinizde istediğiniz yerlere her bölüm kendi içerisinde teker teker yerleştirilir.

İzmir İşyeri Taşımacılığı

İzmir Evden Eve Nakliyat Temiz nakliyat, ofislerinizi gerek şehir içi taşımacılık gerekse de şehirler arası taşımacılık hizmetleri ile güvenle taşımaktadır. İşten işe ofis ve büro taşıma hizmeti ile bizleri tercih ediniz.

İzmir Büro Taşımacılığı

Farklı standartlardaki araçlarımız ve profesyonel ekibimizle her türlü kurumsal taşınmalarını da hizmetinizdeyiz. Fabrika taşıma ,Ofis taşıma, Fuar taşıma ve tüm taşıma işleriniz itina ile yapılır.

İzmir Eşya Depolama

İzmir Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama firmalarının arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan Temiz Eşya Depolama ile gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile güven altındadır. Bunun yanı sıra güvenlik görevlileri de bulunmaktadır. Evden Eve Nakliyat Depo alanlarımız oda tipindedir.

Asansörlü İzmir Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimizin eşyalarının kapladığı alana göre paket seçenekleri sunulmaktadır. Her depolama alanlarımızda havalandırma sistemleri mevcuttur.

İzmir Asansörlü Nakliyat ile tüm eşyalarınız garantili ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Uzman ekibimiz eşyalarınızı tecrübeleri ile özen ve titizlikle güvenli bir şekilde taşımaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Bu sayede eşyalarınız hiçbir şekilde rutubet ve nem olmayacaktır. Artı olarak her haftanın belirli günlerinde anlaşmalı temizlik şirketi tarafından bütün depolama alanlarımız temizlenmektedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetten faydalanmak istediğiniz günden birkaç gün önce tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir. Bize ulaştıktan sonra ücretsiz bir şekilde gönderdiğimiz eksperler eşya çoğunluğu, kaç personel ihtiyacının olduğu, lazım olan depolama alanı hesaplama ve eşyaların taşınmasını ayarlar.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir Evden Eve Nakliyat Bu sıra da hasar görmemesi adına eşyaların cinsine bağlı olarak kullanılması gereken ambalaj ürünlerini tespit etmek için evinize veya büronuza gelir.

Bunlar hesaplandıktan sonra sizlere net bir ücret söylenerek anlaşma orada sağlanır. Gelen ekibimiz ile eşyalarınız paketlenerek İzmir Eşya Depolama alanına transfer edilir. Müşterinin isteği üzerine bu esnada bize eşlik edebilmektedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat %100 Müşteri Memnuniyeti Evden eve nakliyat alanında %99 müşteri memnuniyeti sağlayan ilk ve tek firmayız. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Taşıma öncesi eşyaların sigorta kasko yapılması acısından ücretsiz 7/24 ekspertiz hizmeti veriyoruz.

İzmir Evden Eve Taşımacılık

İzmir Evden Eve Nakliyat Uzman Eğitimli Personel Alanın da uzman sigortalı güler yüzlü personellerimizle güvenli anahtar teslim ev taşımacılığı sunuyoruz. Kesintisiz Hizmet Müşterilerimize depolama, evden eve nakliyat gibi alanlarda nakliye çözümleri sunuyoruz. Sigortalı Sözleşmeli Taşıma Türkiye de ilk sigortalı kaskolu evden eve nakliyat, depolama hizmeti veren tek öncü Geniş araç filomuzla Türkiye geneli ilk evden eve nakliyat, depolama hizmeti veren firmayız

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

İzmir Ambalajlama Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir.

İzmir Profesyonel Paketleme

İzmir Evden Eve Nakliyat Paketleme için harcayacağınız zamanı başka işler için değerlendirebilirsiniz. Eğer sizin için vakit nakit ise böyle ufak tefek işlerin hepsini profesyonellere devredin, zaman size kalsın.

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat Şehirler arası nakliyatta her türlü taşınma işlerinize talibiz. Nasıl mı? Taşınma öncesi ve sonrası monte-de monte, ambalajlama, taşıma ve yerleştirme işlerinizde yanınızda olacağımıza ve bu stresli iş yükünden sizi kurtaracağımıza söz vererek!

İzmir Evden Eve Nakliyat Temiz Nakliyat olarak Türkiye genelinde yüzlerce şehirler arası evden eve nakliyat gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayız. Evden Eve Nakliyat Referanslarımız geride bıraktığımız müşteri memnuniyetini üst düzeyde yaşamış kişilerin gülen yüzleridir.

İzmir Şehir içi Nakliyat

İzmir Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizde siz değerli müşterilerimiz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve nakliye karmaşasını sizler için eziyet olmaktan çıkarıyoruz.

Çünkü Temiz Nakliyat olarak biz sizleri istediğiniz herhangi bir ile sorunsuz nakletmeyi bir görev biliyor ve bu bilincin bizlere vermiş olduğu özveriyle çalışıyoruz.

Teknolojinin bizlere sunduğu her türlü imkanı en üst seviyede değerlendirerek, son sistem cihazlarımızla iş yükünü azaltıyor ve zaman açısından büyük avantaj sağlıyoruz. Türkiye’nin her noktasına 24 saat içerisinde nakliye sözü veriyoruz.

İzmir Şehirler Arası Taşımacılık

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler Her şeyden önce uzun yol tecrübesi bulunan şoför ve araç filosuna sahip olmalıdır. Şehirler arası nakliyat için gerekli izin belge ve sertifikaları bulunmalıdır. Tüm görev alacak personeli hizmet içi eğitimlerle sürekli destek verilmelidir. Zamanında teslimat yapılmalı ve talep edilen sürede eşyalar taşınmış olunmalıdır. Kısıtlı personel sayısı ile değil doğru personel ve sayı ile hizmet vermelidir.

İzmir Evden Eve Mobilya Montajı

Kırılması muhtemel her eşya en doğru yöntem ve tekniklerle sarılmalı ve paketleme yapılmalıdır. Çok uzun mesafelerde yedek şoför bulundurmalıdır. Evden eve nakliyat işlerinde gerekli tüm teknik personel kadroda bulunmalı. Mobilya ustası, elektrik ustası, tesisat ustası gibi gerekli personel hazır bulundurulmalıdır. Fiyatalar iş başlangıcında müşteriye bildirilmeli iş sonrasında herhangi bir ekstra bedel çıkarılmamalıdır.

Sigortalı İzmir Evden Eve Nakliye

İzmir Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sigortalı Nakliyat kapsamında taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek tüm zararlarınız tarafımızca karşılanır. Şehir İçi Taşımacılık en iyi nakliyat firması olarak, Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara garantili nakliye hizmetinden yararlanın. Şehirler Arası Nakliyat çalışmalarımız kapsamında tüm illere Şehirler Arası Nakliyat seferleri mevcuttur.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetimiz sayesinde taşıması yapılacak eşyaların zarar görmesi engellenir. İş yeri Taşıma, Ofis Taşıma, Büro Malzemeleri Taşıma, Kurumsal şirket taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Şehirler arası nakliyat fiyatları açısından da siz değerli müşterimize avantajlı seçenekler sunarak gereksiz ve şişirilmiş nakliye ücretlerinden de sizleri kurtarıyoruz.

İzmir Ucuz Nakliyat

Her keseye uygun Ucuz İzmir Nakliyat şehirler arası nakliyat fiyatları ve ödeme seçenekleri sunarak rakiplerimizden bir adım önde olmaya devam ediyoruz.

İzmir Şehirler arası Taşımacılık: Şehirler arası nakliyat, nakliye işlerinizde evden eve nakliyat tecrübesi ile nakliyat yapabilme sertifikası almış eğitimli elemanlarımız bulunmaktadır.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık sektörün de uzun yıllardan bu yana kaliteli, profesyonel ve modern nakliyat hizmetleri sunan şirketimiz, sınırlarını genişletmeye devam etmektedir.

Temiz Nakliyat ve Taşımacılık Firması ile eşyalarınız Türkiye’ye değil tüm Dünya’ya kaliteli, modern ve sorunsuz bir şekil de taşınabilir hale getirilecektir.

Firmamız Uluslararası Evden eve Nakliyat – Uluslararası Nakliyat – Uluslararası eşya taşımacılık alanlarında da uzman eleman kadroları ve modern evden eve nakliyat araçları ile 7/24 kesintisiz hizmetler sağlamayı hedeflemektedir.

Türkiye ve bağlı tüm ilçelerinden Tüm dünyaya açılan ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak gibi bir düşünceniz var ise yapmanız gereken tek şey adres ve iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız olacaktır.

İzmir Profesyonel Taşımacılık

Türkiye’nin evden eve taşımacılık işini lider firma olarak biz yükleniyoruz. Eşyalarınızın akıbetini taşınırken şansa bırakmayın! Bizi arayın ve en güvenilir, kaliteli ve sigortalı taşımacılık hizmetini almanın kolaylığını yaşayın!

İzmir Yük Taşıma

Eşyalarınızın zarar görmemesi için sizin yerinize bir her şeyi düşündük. Üst katlarda olan eşyalarınızı yük asansörleri ile evinizden alıyor ve yine aynı yöntemle risksiz olarak yeni evinize hasarsız olarak yerleştiriyoruz Ofis ve bürolarımızdaki eşyaların taşımalarını, eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden ve güvenli bir şekilde gerçekleştiren, uzman ve titiz bir ekibe sahibiz.

Kolay bir taşınma işlemi için bizimle hemen iletişime geçiniz. Uzun süre korunması gereken eşyalarınız için bir çözümümüz var. Eşyalarınızı istediğiniz zamana kadar hijyenik ve steril ortamlarda kontrollü olarak depoluyoruz. Eşya depolama hizmeti ile hatıralarınızı güvende hissedebilirsiniz.

Aliağa,Balçova,Bayındır,Bayraklı,Bergama,Beydağ,Bornova,Bostanlı,Buca,Çeşme,Çiğli,Dikili,Foça,Gaziemir,Güzelbahçe,Güzelyalı,Karabağlar,Karaburun,Karataş,Karşıyaka,Kemalpaşa,Kınık,Kiraz,Konak,Menderes,Menemen,Narlıdere,Ödemiş,Seferihisar,Selçuk,Tire,Torbalı,Urla,Alsancak, Yalı, Erzene, Kazımdirik, Manavkuyu, Yeşilova, Göksu, Atatürk, Bahçelievler, Osmangazi, Mansuroğlu, Şemikler, Ataşehir, Vatan, Yıldız, İnönü, Mevlana, Yunus, Örnekköy, Doğanlar, Evka, Adalet, Fırat, Günaltay, Yenigün, Rafet Paşa, Çamlıkule, Kozağaç, Mehmet Akif Ersoy, Dedebaşı, Buca Koop, Yeni, Küçük Çiğli, Yeşilbağlar, Güzelyalı, Yamanlar, Barış, İnönü, Mustafa Kemal, Göztepe, Zübeyde Hanım, Onur, Ertuğrul, Atatürk, Atıfbey, Ufuk, Muratbey, Adatepe, Yaylacık, 30 Ağustos, Tepekule, Gümüşpala, Kasımpaşa, Bozyaka, Bahçelievler, Kızılay, Evka 4, Gazi, Yiğitler, Fatih, Eğitim, Kuruçeşme, Gazi Osman Paşa, Irmak, Cumhuriyet, Mavişehir, Sekiz Eylül, Bahriye Üçok, Hürriyet, Cengizhan, Bahariye, Postacılar, Emek, Uğur Mumcu, Atatürk, Dokuz Eylül, Korutürk, R.Şevket İnce, Fuat Edip Baksı, Balatçık, Aksoy, Murat Reis, Barbaros, Soğukkuyu, Kazım Karabekir, İnönü, Çalıkuşu, Refet Bele, Donanmacı,Kemalpaşa, Gürpınar, Fevzi Çakmak, Peker, Ali Fuat Cebesoy, Ergene, Bahar, Gülyaka, Çetin Emeç, Maltepe, Çamlıpınar, İhsan Alyanak, Doğanay, Akıncılar, Atatürk, Atilla, Zafertepe, Zafer, Çankaya, Umut, İsmet İnönü, Fevzi Çakmak, Zafer, Soğukpınar, Reis, Mustafa, Kemal, Çiçek, Vali Rahmi Bey, Arap Hasan, İstiklal, Hürriyet, Alaçatı, Huzur, Çamlık, Esatpaşa, Sevgi, İsmetpaşa, İnönü, İnkılap, Üçkuyular, Fatih, Goncalar, Anafartalar, Cumhuriyet, Naldöken, Bahçedere, Atatürk, Sarıyer, Atatürk, İnönü, Yeşil, Kültür, Fahrettin Altay, Uğur Mumcu, Egekent, Yakakent, Hürriyet, Ilıca, Nergiz, , Atatürk, Ulubatlı, Teleferik, Aydoğdu, Meriç, Selvili, Muhittin Erener, Ferahlı, Süleyman Demirel, , Kültür, Sevgi, Tahsin Yazıcı, Aktepe, Alpkent, Şirintepe, Aydın, Camikebir, Gazikent, Kazım Dirik, Güneşli, Devrim, Koşukavak, Barış, Irmak, Karacaoğlan, İnönü, Zeytinlik, Esenlik, Mermerli, Çay, Mithatpaşa, Esenyalı, Abdi İpekçi, Kadriye, Atatürk, Fikri Altay, Mehmet Ali Akman, Narlı, Alaybey, Kurtuluş, Serintepe, Birlik, Muammer Akar, Gaziosmanpaşa, Atakent, Tersane, Cumhuriyet, Metin Oktay, Kadriye, Kılıç Reis, Gölcük, Barbaros, Güzeltepe, Çatalkaya, Ahmet Taner Kışlalı, Zafer, Çağdaş, , Güven, İzkent, Çamkule, Yüzbaşı Şerafettin, Esentepe, Atatürk, Menderes, Cumhuriyet, Yıldırım Beyazıt, Eylül, Çandarlı, Mimar Sinan, İnönü, Çamtepe, Salih Omurtak, Laleli, Tepeköy, İmbatlı, Mayıs, Atatürk, Yalı, Gaziler, Demirköprü, Alsancak, Emrez, Maliyeciler, Cüneytbey, Murat, Dicle, Özgür, Çınartepe, Atatürk, Yenikale, Altıntaş, Beyazevler, Gazipaşa, Kasımpaşa, Hürriyet, Millet, Kaymakçı, Kibar, İzkent, İsmet Paşa, Atatürk, Yaşar Kemal, Hıdırlık, İncirli Pınar, Kurtuluş, Limontepe, Çukuraltı, Atatürk, Saygı, Piri Reis, Hürriyet, Bahçelievler, Türkmen, Üç Eylül, Sadıkpaşa, Salimbey, Şirinkapı, Musalla, Kahramandere, Gölcükler, Bengisu, General Kazım Özalp, İsmet İnönü, Mithatpaşa, Çınar, Cumhuriyet, Lale, Zafer, Dumlupınar, Gazipaşa, Kahramanlar, Kadifekale, Yenişakran, Yaka, Ekim, Gazi, Yahşelli, Yıl Cumhuriyet, Mustafa Kemal Atatürk, Ümit, Levent, Cennetoğlu, Eylül, Aziziye, Uğur Mumcu, Adnan Süvari, Köyiçi, Poligon, Cumhuriyet, Yeşil Pınar, Karanfil, Fatih, Gülbahçe, Mordoğan, Akın Simav, Yeşilçam, Gümüldür Fevzi Çakmak, Güney, Mehtap, Yelki, Ballıkuyu, Aydınlıkevler, Sütçüler, Çaldıran, Murathan, Kalabak, Hürriyet, Akarcalı, Fatih, Çolak İbrahim Bey, Cumhuriyet, İsmetpaşa, Atamer, Maltepe, Maltepe, İbni Melek, Boğaziçi, Örnekköy, Kemal Atatürk, Kemal Reis, Fatih, Reisdere, Eylül, Yıl Cumhuriyet, Turabiye, Zafer, Şehitler, Binbaşı Reşatbey, Yıl, İstiklal, Esentepe, Yenişehir, Bahçelievler, Cennetçeşme, Turabey, Mustafa Kemal Atatürk, Atatürk, İstiklal, , Hasan Özdemir, İnciraltı, Altıntaş, Güvendik, Yenikent, Çimentepe, Özbey, Sığacık, Mayıs, Sıra, Kocakapı, Mehmet akif, Turgut Reis, Umurbey, Kavaklıdere, Bahriye Üçok, Cumhuriyet, Fevzipaşa, Seyhan, , Zeytindağ, Cumhuriyet, Cumhuriyet, MFevzi Çakmak, Adnan Menderes, Yalı, Yunus Emre, Salihler, Atatürk, Ağustos, Hatundere, Kubilay, Kuşçular, İsa Bey, Mersin Alanı, Orta, Yenibağarası, Limanreis, Cumhuriyet, Denizli, Çağdaş, Bademli, Altıntepe, Duatepe, Osmaniye, Huzur, Mustafa Kemal Paşa, İçmeler, Işıklar, Egemenlik, Yeni, Hilal, Ovakent, Küçükada, Ulamış, Ertuğrul, Cengiz Topel, İskele, Atatürk, Tepecik, Gazi, Ali Fuat Erden, Yenice, Cumhuriyet, Ahıhıdır, Çayağzı, Mersinli, Zeytinlik, İstiklal, Atmaca, Bengiler, Doğançay, Pamukyazı, Çamlıçay, Kurtuluş, Yenidoğan, Aşık Veysel, Altıevler, Atatürk, Süvari, Ulus, Kosova, Kazım Dirik, Zeybek, Dalyan, Ata, Emir Sultan, Emmioğlu, Develi, Tuzcu, Ege, Latife Hanım, Kuşçuburun, Bademler, Kocatepe, Bulgurca, Zeytinalanı, Kazım Karabekir, Görece Cumhuriyet, Yukarıkızılca Merkez, Birgi, Tınaztepe, Etiler, Özbek, Sahilevleri, Çileme, Bıçakçı, Yeşildere, Trakya, Yeni, Ali Reis, General Asım Gündüz, Çiftlik, Kırıklar, Ekim, Mimar Sinan, Halilbeyli, Akıncılar, Şirinkent, İhsaniye, İpekçiler, Yavuz Selim, Çamönü, Fatih, Çapak, Kaklıç, İskele, Kabakum, Yedi Eylül, Kuvvetli, Göçbeyli, Dere, Villakent, Zafer, Harmandalı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Toki, Çaylı, Türkcedit,Yelaltı, Yiğitler, Yeni, Suludere, Ataköy, Fevzi Çakmak, Hacı İsa, Hacı İbrahim, Deliktaş, Aşağıkızılca, Ketenci, İnkılap, Yeni, Ülkü, İğdeli,Tekeli Fevzi Çakmak, Özdere Cumhuriyet, Çamlı, Tülbentli, İstiklal, Dereköy, Gölcük, Tekeli Atatürk, Yeni, Yeniköy, Olgunlar, Yayakent, Çaybaşı, Hacıveli, Torasan, Günlüce, Faik Paşa, Mimar Sinan, BHayrettin Paşa, Zafer, Gümüldür Atatürk, Eğridere, Zeytinova, Pazaryeri, Kaynaklar, Rüstem, Yıldırım, Pınarlı, Akpınar, Yolüstü, Bahariye, Bademli, Atatürk, Payamlı, Emiralem, Fırınlı, Fevzipaşa, Germiyan, Çınarköy, Fatih, Bölcek, Kayaköy, Tepeköy, Değirmendere, Yeşiltepe, Orhanlı, Ayaskent, Ilıca, Damlacık, Düzce, Turan, Türkmenköy, Necati Uza, Meşrutiyet, Camiikebir, Güngör, Belenbaşı, Mustafa Kemal Atatürk, Ekim, Paşa, Emirli, Gazi Mustafa Kemal, Yakaköy, Yemişlik, Çırpı Cami, Ahmetli, Balıklıova, Gereli, Sarılar, Yukarıbey, Umurlu, Ahmet Efendi, Yeni,

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

05367485687