Hakkımızda

Hakkımızda Temiz Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Temiz Evden Eve Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda

Kaliteli evden eve nakliye hizmeti, Hakkımızda prensip olarak hiçbir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kaliteli evden eve taşımacılık, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır. Sigortalı evden eve nakliyat, olabilecek kazalar için eşyalarınızı türkiyenin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.

Hakkımızda “Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Temiz Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofisden ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği; Hakkımızda birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek,
Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın; sonuca yönelik, proaktif ve katılımci faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak,
Rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

Evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak,
Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmaktır.

TEMİZ EVDEN EVE NAKLİYAT – TAŞIMACILIK
Edeneve, şehirlerarası, asansörlü,ambalajlı,sigortalı eşya taşımacılık hizmetleri. Temiz Evdeneve Nakliyat, İstanbul evdeneve eşya taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla, kurulmuştur. Temiz Evdeneve Nakliyat , taşınacak eşyalarınızın demontajı ve taşındığınız yerdeki montajları da yaparak , sorunsuz evdeneve taşımacılık hizmeti vermektedir. Evden eve eşya taşımacılığında ve diğer hizmetlerimizde bütün standartları eksiksiz uygulamaktayız. Temiz Evdeneve Nakliyat sigortalı ve ambalajlı taşımaya özen göstererek müşteri memnuniyetini artırmıştır. Eşyalarınız kırılmadan ve çizilmeden yerlerine ulaştırılır. Kapalı metal kasalı araçlarımızla daima hizmetinizdeyiz.

Evdeneve Eşya taşımacılığı.
Şehirlerarası Eşya taşımacılığı.
Asansörlü Eşya taşımacılığı.
Ambalajlı Eşya taşımacılığı.
Sigortalı Eşya taşımacılığı.

Temiz Nakliyeci © markası TPE tarafından tescillenmiş bir marka olup, VERGİ MÜKELLEFİ bir kuruluştur.

Ambalajlama Taşınan eşyayı korumak için uzman ve tecrübeli personelimizce ambalajlama yapılır

Güvenlik Taşıma sürecinde teslim almadan teslim etme ve kuruluma kadar eşyalarınız ve siz güvendesiniz.
Araçlar Eşyanızın taşınmasında kullanılan araçlarımızın tamamı modern ve tüm muayenelerden geçmiş araçlardır

Evden Eve Hizmeti Sizi zahmete sokmayan ve yormayan evden eve hizmetimiz her zaman sizinle

Sigorta Taşıma sigortası hizmetimiz daima sizinle.Taşıma sigortası hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Memnuniyet Memnuniyetiniz bizim için son derece önemli.Tüm hizmetlerimizi memnuniyetiniz odaklı sunuyoruz.
Sincan Temiz Nakliyeci Temiz Nakliyeci Evden Eve Taşımacılık. ardımızda yüzlerce gülen yüz bıraktık.Asansörlü nakliye , evden eve nakliye ve sigortalı nakliye ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

05367485687